Prosta złączka metalowa skręcana

Oferta na złączki skręcane metalowe proste jest bardzo dobrze przygotowana można tam znaleźć wszystko, co jest potrzebne do instalacji pneumatycznej. Wystarczy bardzo dokładnie przejrzeć ofertę i zwrócić uwagę na opisy, a wtedy dopasujemy dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne do pneumatyki. 

Rodzaje gwintów dostępne w ofercie:

  • ¼”
  • 1/8”
  • 3/8”,
  • ½”

To oznacza, że bez względu na to, jakiego gwintu szukamy to te najbardziej popularne są dostępne. Wystarczy zmierzyć przewody, które posiadamy i które chcemy połączyć, a wtedy będziemy wiedzieć, która złączka dla nas jest najlepsza. Ofert jest tak dużo, bo urządzeń, w których wykorzystywane jest sprężone powietrze mamy dużo. W ten sposób każdy z klientów w bardzo łatwy sposób można dopasować to, co jest mu potrzebne. Kupując oryginalne złącze pneumatyczne wiemy, że wytrzyma długi czas i co ważne będzie w stu procentach szczelne.  Szczelność zawdzięczamy specjalnemu uszczelnieniu NBR, które zostało tutaj zastosowane i naprawdę spisuje się bardzo dobrze.

Dlaczego warto zamówić oryginalne złączki pneumatyczne skręcane

Producent tak zaprojektował złączki, aby można było je w łatwy i szybki sposób montować i demontować. To ułatwia nam pracę i nie trzeba tracić na to czasu. Temperatura pracy złączki to od minut dwudziestu do plus siedemdziesięciu stopni Celsjusza. Ciśnienie maksymalne przewidziane dla tej złączki to piętnaście bar.  Jeśli chodzi o materiały zastosowane do produkcji to nakrętka została wykonana z niklowanego mosiądzu. Korpus złączki również jest wykonany z tego samego rodzaj materiału. Pierścień Seegera natomiast jest wykonany z brązu. Są to najlepszej klasy materiały, dlatego na pewno będą wytrzymywały długi czas ciągłej pracy, a nam na tym bardzo zależy.  Jeśli dodatkowo chcemy, aby złączka była wykonana ze stali nierdzewnej to można już teraz skontaktować się ze sklepem internetowym. Tam wszystko dla nas zamówią i będzie można cieszyć się bardzo trwałymi i bezpiecznymi w użytkowaniu złączkami pneumatycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *