Samsung Galaxy S10 – właściwości – gdzie zamówić

Jeśli chcemy mieć dobrej klasy telefon w przystępnej cenie to na pewno Samsung Galaxy S10 idealnie się do tego nadaje. Możemy przejrzeć oferty sprzedam samsung galaxy, a przekonamy się jak to wszystko wygląda i jak kształtują się ceny. Jest to jeden z bardziej popularnych modeli, dlatego można kupić go nowego, ale i używanego, dlatego jeszcze łatwiej można będzie dopasować sobie ofertę pod własne wymagania.

Parametry Samsung Galaxy S10

  • ekran 6,1 ‘’,
  • pamięć RAM 8GB,
  • aparat tylny 12Mpx+16Mpx+12Mpx,
  • wbudowana pamięć od 128GB.

Jeśli chcemy grać w gry to jak najbardziej te telefon spełni się w tej roli. Mało tego można nim robić również bardzo dobrej jakości zdjęcia. Telefon ma wydajną i długo trzymająca baterie, co ma również duże znaczenie. Telefon jest estetyczny, ma dobrze wykonaną obudowę, a zatem jeśli jesteśmy bardzo wymagający to mamy model, który wszystkiemu sprosta.

Zamawiamy nowy telefon

Zamówić można całkowicie nowy telefon. Pójdziemy go kupić albo do salonów, które są w całej Polsce albo zrobimy to przez Internet. Ceny są zależne od tego jak dużo pamięci wbudowanej telefon posiada, dlatego trzeba się zastanowić nad tym, co wybrać. Możemy kupić wersję mniejszą 128GB i rozbudować pamięć przy pomocy karty. Można również od razu kupić 512GB i na pewno na długo nam taka pamięć wystarczy. Zrobimy aparatem wiele zdjęć, które na spokojnie się zmieszczą. Warto robić sobie kopie zapasową zdjęć, a nawet wysyłać je na wirtualne dyski, bo jeśli coś z telefonem się stanie to całość nam zniknie, a na pewno tego nie chcemy.

Czy kupić Samsunga używanego?

Na pewno ceny będą bardzo atrakcyjne, jeśli chodzi o używane modele, dlatego wiele osób się na nie decyduje. Telefony są dość trwałe, dlatego wytrzymają nam nawet, jeśli są używane. Oczywiście wszystko będzie zależne od tego jak ktoś dbał o telefon. Przed zakupem warto będzie to wszystko bardzo dokładnie sprawdzić. W ten sposób przekonamy się czy to jest oferta odpowiednia dla nas i czy na taki telefon warto wydać pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *