Problemy ze spłatą kredytów frankowych

Wiele osób, które lata temu dało się namówić na kredyt we frankach szwajcarskich ma dzisiaj problemy z ich spłacaniem. Gorsze jest to, że w każdej chwili kurs franka szwajcarskiego może wzrosnąć i tym sposobem ciągle takie osoby mają tyle samo, co na początku do spłacania. Mając kredyty frankowe osoby poszkodowane, bo tak można o nich mówić mogą walczyć o swoje prawa w sądzie. Wszystko jest możliwe do wykonania aczkolwiek nie jest to proces, który zakończy się jutro czy za tydzień. Trzeba nastawiać się na długą walkę, ale tym bardziej zwycięstwo będzie dla nas satysfakcjonujące.

Od czego zacząć swoją sprawę

Zaczynamy od tego, że trzeba wybrać odpowiednią kancelarią, która jest w stanie nam pomóc. To powinni być eksperci, których nic nie jest w stanie zaskoczyć. Takie osoby na bieżąco muszą bronić nas przed sądem. Trzeba mieć świadomość tego, że druga strona zatrudni prawników, którzy mają za zadaniem przekonać sędziego, że nie należy nam się nic i że dalej powinniśmy spłacać kredyt zaciągnięty lata temu we frankach szwajcarskich.

Dokładne sprawdzanie umowy kredytowej

Zakładamy, że mamy już prawników i teraz, co mamy zrobić? Naszym zadaniem jest wysłanie do nich bardzo szybko umowy kredytowej, którą zawarliśmy z bankiem. Tacy prawnicy bardzo wnikliwie przejrzą punkty po punkcie i znajdą nieprawidłowości, które są tam zapisane. Co wtedy? Wtedy przyjdzie pora na pozew sądowy i batalię z bankiem. Nie ma się, co bać banku. Mamy swoje prawa i trzeba będzie zrobić wszystko, aby o nie walczyć. Na szczęście dla nas prawnicy z doświadczeniem nam w tym chętnie pomogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *