Pranie metodą ekstrakcyjną – co to jest i gdzie zamówić

Wiele firm, które piorą wykładziny wykorzystuje do tego chemię i zimną wodę. Niestety, ale taka metoda na bardzo duże zabrudzenia nie jest najlepsza. Nie daje to takich efektów jak metoda ekstrakcyjna. Na czym polega taka metoda? Na tym, że firma oferująca czyszczenie wykładzin biurowych w dzielnicy Ursynów posiada sprzęt, dzięki któremu woda podgrzewana jest do dziewięćdziesięciu ośmiu stopni Celsjusza.  Nie gotuje się jeszcze, ale jest wystarczająco gorąca żeby rozpuścić wszystkie tłuste plamy. Jeśli na swojej drodze spotka gumy do żucia czy inne zabrudzenia to sobie z tym poradzi. Oczywiście sama woda to nie wszystko, bo trzeba jeszcze posiadać takie środki chemiczne, które są do tego najlepsze. Trzeba wiedzieć, co pomoże wykładzinie odzyskać swój kolor, ale jednocześnie, co jej nie zaszkodzi. To bardzo ważne i trzeba polegać na takiej firmie, jaka jest w stanie nam to wszystko zagwarantować.

Wygoda i bezpieczeństwo

Firma jest na tyle profesjonalna, że wie jak dopasować swoje usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W biurach pranie nie jest przecież takie łatwe, ale firma dostosuje się do godzin pracy biura. Jeśli będzie trzeba to przyjadą w okresie świąt albo weekendów. Wszystko można będzie z nimi uzgodnić. Działają tak, aby ich klient był bardzo zadowolony i żeby chciał ponownie korzystać z usług prania wykładzin. 

Czysta wykładzina wpływa na komfort

Przebywanie w pomieszczeniu, w którym nie ma z wykładziny przykrych zapachów jest o wiele bardziej komfortowe. Zapach to jednak nie wszystko. Zagrożeniem są zanieczyszczenia, jakich nie widzimy, a jakie wdychamy. Jeśli ktoś ma alergię na kurz albo roztocza to powinien jak najszybciej zlecić firmie pranie wykładziny.  Zdrowie jest bardzo ważne i nie można o tym zapominać. Pranie nie zajmuje wiele czasu i nie jest kosztowne, dlatego każdy może sobie na nie pozwolić. Pierzemy wykładziny w domach, szkołach, urzędach i biurach. Wszędzie tam gdzie to tego wymaga. Warto pomyśleć o swoim zdrowiu już dzisiaj i skontaktować się z firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *