Pomoc prawna dla frankowiczów – gdzie szukać

Osoby, które mają zaciągnięte kredyty we frankach szwajcarskich nie muszą czuć się osamotnione. Można odwiedzić Wrocław i jedną z kancelarii, która jest przygotowana z pomocą prawną dla takich osób. Taka pomoc to profesjonalne podejście do tego tematu tak, aby każdy klient był bardzo zadowolony. Nam taka współpraca się opłaca, bo kancelaria bierze tylko takie sprawy, które są do wygrania. Każdy z klientów może liczyć na to, że otrzyma indywidualną ocenę usług, z jakich chce skorzystać. 

Radcy prawni sprawdzają umowy

Umowa, mimo że zawiera wiele stron jest szybko sprawdzana przed radców prawnych. W ten sposób dowiemy się bardzo szybko czy można walczyć w naszej sprawie czy niestety, ale nic nie da się zrobić? Warto wysłać mailowo dokumenty, które za darmo będą analizowane. To nic nie kosztuje. Jeśli radcy prawni zobaczą, że jest szansa na zwycięstwo to wtedy będziemy rozmawiać o kosztach z tym związanych. Mimo że mamy koszty to mamy też ogromne też zyski.

Rozwiązanie umowy lub odfrankowanie kredytu

Te dwie opcje wchodzą w grę i prawnicy zrobią wszystko abyśmy ten cel osiągnęli. Która opcja będzie dla nas? Tego się dowiemy dopiero, kiedy nasza sprawa ruszy. Na pewno nie będzie to sprawa na miesiąc czy dwa. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, a wtedy prawnicy w naszym imieniu będą walczyć z bankiem. Banki przegrywają coraz więcej swoich spraw, dlatego nie można się poddawać. Dla wielu osób kredyty frankowe to była ogromna pomyłka, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby ten problem rozwiązać, a wtedy będziemy bardzo zadowoleni. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *