Delikatność w demakijażu

Delikatność w demakijażu – istotny czynnik dbania o skórę

Codzienną czynnością pielęgnacyjną jest demakijaż. Powinien on być jednak wykonywany w bardzo ostrożny sposób oraz przy użyciu delikatnych w swej formule kosmetyków. Powoduje to nie tylko mniej podrażnień i uszkodzeń mechanicznych, ale również jest szczególnie ważne dla posiadaczek cer wrażliwych, trądzikowych czy problematycznych.

Dlaczego Japonki posiadają nieskazitelną cerę? Stosują one w swej sztuce pielęgnacji twarzy oliwkę. Kolejnym krokiem jest użycie emulsji do demakijażu. Gwarantuje ona dostateczne oczyszczenie skóry oraz jest niezwykle delikatna.

Dlaczego emulsja do demakijażu?

Emulsja to bardzo dobry sposób na demakijaż, ponieważ:

  • bardzo dobrze oczyszcza cerę z resztek kremu, makijażu, pyłu i kurzu nie podrażniając jej
  • usuwa nagromadzone sebum pozostawiając skórę nawilżoną
  • nie przesusza naskórka i nie powoduje uczucia ściągniętej skóry
  • ma kremową formułę, co nie powoduje podrażnień i i uszkodzeń mechanicznych
  • demakijaż z jej użyciem polega na masażu, a nie pocieraniu twarzy
  • łagodzi istniejące już podrażnienia

Wszystkie wyżej wymienione cechy dobrego kosmetyku do demakijażu łączy w sobie Bishojo emulsja micelarna do demakijażu. Dodatkowym walorem jest jej w 96% naturalny skład. Dzięki temu przy zapewnieniu kompleksowej pielęgnacji i ochrony naskórka, nie powoduje kolejnych podrażnień.

Emulsję Bishojo wystarczy nałożyć na cerę, delikatnie wmasować, a następnie zmyć letnią wodą. Tak proste i przyjemne użytkowanie będzie z pewnością przydatne nie tylko dla cer normalnych (by utrzymać ich dotychczasową świetność), ale również dla cer problematycznych i suchych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *