Czy rolety antywłamaniowe są skuteczne i chronią przed włamaniem

Jak dobrze zabezpieczyć mieszkanie lub biuro, aby mieć pewność, że nie padnie ono celem włamywaczy? Na rynku można obecnie znaleźć wiele rozwiązań obejmujących antywłamaniowe drzwi oraz okna. Są to wyroby najwyższej jakości, które cechują się dużą wytrzymałością, jednak często wprawieni złodzieje są w stanie pokonać nawet tego rodzaju przeszkody. Dobrym pomysłem wydaje się zatem zastosowanie dodatkowej bariery w postaci rolet antywłamaniowych. Czy faktycznie są one skuteczne i mogą ochronić przed włamywaczami?

Jak działają włamywacze

Michael Fraser to Brytyjczyk, który w przeszłości obrabował setki mieszkań, a obecnie udziela porad w kwestii zabezpieczania mieszkań. Nierzadko udowadnia, że antywłamaniowe drzwi i okna, które wydają się być nie do pokonania, nie stanowią problemu dla doświadczonego włamywacza. Opowiada on także o tym, na jakiej podstawie złodzieje wybierają mieszkania, które następnie obrabowują. Okazuje się, że najczęściej obserwują oni nie tylko samych mieszkańców, ale również dokładnie przyglądają się wnętrzu. Jeżeli w domu znajduje się wiele książek, najczęściej świadczy to o klasie średniej mieszkańców, która może być w posiadaniu bardziej wartościowych sprzętów czy biżuterii. Jeśli w pokojach dziecięcych jest dużo zabawek oraz modnych gadżetów, najczęściej wiąże się to ze stabilną pozycją finansową mieszkańców, co również wpływa na atrakcyjność łupu. Aby uchronić się przed obserwacjami potencjalnych złodziejów, a także lepiej zabezpieczyć swoje mieszkanie czy biuro, dobrze jest zastosować solidne i trwałe rolety zewnętrzne.

Czy roleta antywłamaniowa jest skuteczna

Dobrej jakości rolety o charakterze antywłamaniowym, stanowią solidne zabezpieczenie przed włamaniem, a także gwarantują prywatność w domu. Dodatkowo pozytywnie wpływają na termoizolację, chronią przed hałasem, pyłkami i owadami, a także zapewniają odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Łatwe w sterowaniu przy pomocy pilota, wyposażone w specjalne czujniki rolety antywłamaniowe ma do zaoferowania producent Anwis. Znana na rynku oraz doświadczona marka oferuje najwyższej jakości propozycje, które łączą w sobie mocną konstrukcję, wytrzymałość na wysokim poziomie, a także nowoczesny i uniwersalny design. Opuszczony pancerz rolety, który wyposażony jest w odpowiednie blokady, a także alarm, zdecydowanie korzystnie wpływa na bezpieczeństwo domów i mieszkań znajdujących się na najniższych poziomach. Warto poznać ofertę producenta i zdecydować się na rozwiązanie, które pozwoli czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *